Utbildare

Förteckning av utbildare som också är medlemmar i föreningen. Om du funderar på att gå utbildning i BFI och inget står under kommande utbildningar eller om det är för långt borta, går det alltid att höra sig för hos dessa personer, om inte utbildning planeras lite längre fram.

Anita Cederström, anita.cederstrom@gmail.com. Stockholm. Utbildar även utbildare.
Hannele Renberg, hannele.renberg@gmail.com. Umeå. Utbildar även utbildare.
Heljä Pihkala, helja.pihkala@regionvasterbotten.se. Skellefteå. Utbildar även utbildare.
Camilla Linderborg, Camilla.Linderborg@sll.se. Danderyd.
Catrina Rasteby, catrina.rasteby@prima.se. Danderyd
Charlotte Luptovics-Larsson, charlotte.luptovics-larsson@sll.se. Stockholm
Marié Eriksson, marie.eriksson@regionostergotland.se. Norrköping.
Maria Eliasson, maria.eliasson@regionvasterbotten.se. Skellefteå.
Malin Rubensson, malin.rubensson@regionvasterbotten.se. Skellefteå.
Lisa Wallander Linusson, lisa.wallander.linusson@vasteras.se. Västerås.
Agneta Leemann, agneta.leemann@vgregion.se. Göteborg.
Tanja Zyto, tanja.zyto@nacka.se. Stockholm
Carl-Magnus Palm. carl-magnus.palm@nacka.se. Stockholm
Eva Jordmark Lindström. eva.jordmark.lindstrom@nacka.se. Stockholm
Anna Zettergren Patzauer, a_patzauer@hotmail.com. Stockholm
Eva Edfeldt, eva.edfeldt@gotland.se. Gotland
Lena Bolin, lena.bolin@gotland.se. Gotland
Annika Sjöström Andersson, Annika.Sjostrom-Andersson@linkoping.se. Linköping
Kerstin Åkerlund, kerstin.akerlund@sll.se, även k.akerlund@telia.com. Stockholm
Charlotte Holmbom, charlotte.holmbom@icloud.com, även charlotte.holmbom@regionvasterbotten.se. Skellefteå
Helena Aaltonen, kontakt@helena-aaltonen.se, Lund
Monika Soltesz, Monica.Soltesz@skane.se. Lund
Annika Wendt-Ahlström, annika.wendt.ifo@tranas.se. Tranås
Anita Rembsgård, anita.rembsgard@rjl.se. Tranås
Annika Abrahamsson, annika.abrahamsson@vgregion.se. Göteborg
Elin Gustafsson, elink84@hotmail.com. Göteborg