Utbildare

Förteckning av utbildare som också är medlemmar i föreningen. Om du funderar på att gå utbildning i BFI och inget står under kommande utbildningar eller om det är för långt borta, går det alltid att höra sig för hos dessa personer, om inte utbildning planeras lite längre fram.

Anita Cederström, anita.cederstrom@gmail.com. Stockholm. Utbildar även utbildare.
Hannele Renberg, hannele.renberg@gmail.com. Umeå. Utbildar även utbildare.
Heljä Pihkala, helja.pihkala@regionvasterbotten.se. Skellefteå. Utbildar även utbildare.
Camilla Linderborg, Camilla.Linderborg@sll.se. Danderyd.
Catrina Rasteby, catrina.rasteby@prima.se. Danderyd
Kerstin Åkerlund, kerstin.akerlund@karolinska.se. Stockholm.
Åsa Jacobsson, asa.jacobsson@regionostergotland.se. Norrköping.
Marié Eriksson, marie.eriksson@regionostergotland.se. Norrköping.
Marjut Blomqvist, marjut.blomqvist@regionhalland.se. Halmstad.
Maria Eliasson, maria.eliasson@regionvasterbotten.se. Skellefteå.
Malin Rubensson, malin.rubensson@regionvasterbotten.se. Skellefteå.
Lisa Wallander Linusson, lisa.wallander.linusson@vasteras.se. Västerås.
Agneta Leemann, agneta.leemann@vgregion.se. Göteborg.
Britt-Marie Borg, britt-marie.borg@skane.se. Region Skåne.
Charlotte Luptovics-Larsson, charlotte.luptovics-larsson@sll.se. Stockholm.
Eila Wängelin, eila.wangelin@sll.se. Stockholm.
Therese Åkergren, therese.s.akergren@skane.se. Region Skåne.
Tanja Zyto, tanja.zyto@nacka.se. Stockholm
Carl-Magnus Palm. carl-magnus.palm@nacka.se. Stockholm
Eva Jordmark Lindström. eva.jordmark.lindstrom@nacka.se. Stockholm
Åse Andersson. ase.andersson@regionvasterbotten.se. Skellefteå
Lena Wahlberg Eriksson. lena.wahlberg.eriksson@regionvasterbotten.se. Skellefteå
Anna Zettergren Patzauer, a_patzauer@hotmail.com. Stockholm
Charlott Eriksson. Charlott.M.Eriksson@regionvasterbotten.se. Umeå

Charlotte Branneby-Karlsson, charlotte.branneby-karlsson@sll.se. Stockholm
Eva Edfeldt, eva.edfeldt@gotland.se. Gotland